Concursul s-a încheiat
Concursul desfășurat pe parcursul celei de-a treia ediții naţionale a campaniei ,,Tedi și prietenii naturii’’ a ajuns la final. Felicitări tuturor pentru participare și pentru rezultate!
Vacanță plăcută!